• Veselý farebný týždeň 3.6.- 7.6.2024

• Pri príležitosti MDD, v týždni od 3.6.-7.6. organizuje naša MŠ Veselý farebný týždeň.

Deti sa môžu tešiť na karnevalovú zábavu s tanečníkom a spevákom Ujom Ľubom, zašportujeme si a zabavíme sa so Šmolinkami, navštívime Hasičskú stanicu, zabubnujeme si s bubnovou školou Rytmika a úsmev na tvári deťom vyčarí kúzelník Šesták.

Prosíme rodičov, aby deti každý deň obliekli do farebne tematického trička.

Prajeme deťom veľa zábavy.

• Karnevalová zábava

• Dňa 3.6.2024 od 9:00 sa v našej MŠ uskutoční zábavné tanečné dopoludnie v karnevalových maskách.

O zábavu sa postará detský zabávač Ujo Ľubo.

Prosíme rodičov, aby svojim deťom zabezpečili karnevalové masky.

• Vernisáž výtvarných prác z eTwinning projektov v DK Lúky

• Deti z triedy Mravčekov, Myšiek a Kuriatok, ktoré spolupracovali v medzinárodných projektoch na platforme eTwinning budú svoje projektové výtvarné práce vystavovať v DK Lúky.

Vernisáž je pre verejnosť prístupná  od 24.5. 2024 do 30.6.2024, denne v čase otváracích hodín DK Lúky, Vigľašská 1, Bratislava. Vstup voľný.

Slávnostné otvorenie vernisáže pre pozvaných hostí a rodičov detí z projektov sa uskutoční dňa 23.5.2024.

• Divadlo Oskar - Vlk a sedem kozliatok

• 16.5. 2024 o 8:30 hod. Divadlo Oskar zahrá deťom svoje predstavenie Vlk a sedem kozliatok.

Kde bolo – tam bolo, za siedmimi horami, za siedmimi dolinami, blízko lesa na lúkach, stála pekná chalúpka.

Ako vidieť, žiaden plot ... a v nej sedem kozliatok.

Čo sa stane, keď ostanú kozliatka prvý krát samé doma? Túla sa lesom vlk? Bude majster kováč v práci? Toto všetko, ba ešte viac sa dozvedia deti počas predstavenia.

Vtipné, interaktívne činoherno - bábkové predstavenie na motívy klasickej rozprávky zahrá Divadlo Oskar.