• Výlet do ZOO Bratislava

• Dňa 24.6. a 25.6. sa deti z tried Motýliky, Sovičky  a tried Lienky, Žabky, Mačiatka, Mravčeky, Myšky a Kuriatka zúčastnia výletu do ZOO Bratislava.

• Rozlúčka predškolákov 20.6.2024

• Milí rodičia detí z tried Myšky a Kuriatka, Motýliky, Sovičky, Lienky.

Srdečne Vás pozývame dňa 20.6. o 15:30 hod. na rozlúčku predškolákov spojenú s vystúpením detí.

Za priaznivého počasia sa akcia uskutoční na našom školskom dvore.

Dobrá nálada a občerstvenie pre deti je vítané (prosíme priniesť vo štvrtok ráno kvôli naaranžovaniu stolov). Ďakujeme.

Tešíme sa na Vás.

kolektív MŠ

• Deň rodiny 19.6.2024

• Mílí rodičia detí z tried Myšky a Kuriatka, Žabky, Mravčeky, Včielky, Mačiatka,

srdečne Vás pozývame dňa 19.6. o 15:30 hod. pri príležitosti Dňa rodiny na rodinné stretnutie v materskej škole spojené s krátkym vystúpením detí z každej uvedenej triedy.

Zároveň vyhlasujeme súťaž o najlepší koláčik či sladkú/slanú dobrotu (prosíme priniesť v stredu 19.6. kvôli naaranžovaniu už v ranných hodinách).

Za priaznivého počasia sa akcia uskutoční na našom školskom dvore.

Tešíme sa na Vás.

kolektív MŠ