• Plavecký kurz

• Deti z triedy Žabky, Lienky, Myšky a Kuriatka sa zúčastnia v dňoch 14.10. - 18.10. 2024 plaveckého kurzu, ktorý organizujeme v spolupráci s Happy Kids.

• Tekvičkové slávnosti

• 17.10.2024 našu materskú školu navštívia strašidielka zo slávnej Školy strašenia.

Deti sa zabavia, zahrajú, vytancujú a zasúťažia si.

O zábavu a hudbu sa postrajú animátori zo StepUP.

Prosíme rodičov priviesť deti v halloweenských maskách.

Program bude trvať od 8:45 do 10:45 hod. a z časti sa ho zúčastnia aj deti, ktoré budú absolvovať plavecký kurz.

• Divadlo Oskar

• Dňa 22.10.2024 o 10:30 hod. predstaví Divadlo Oskar svoju činohernú rozprávku Janko Hraško.

• Tekvičkovo

srdečne Vás pozývame na TEKVIČKOVO, ktoré sa uskutoční 23.10.2024 od 15:00.

Vyrezávanie tekvičiek detí za pomoci rodičov sa uskutoční na školskom dvore. Prosíme vyzvihnuť pred tým dieťa v triede, taktiež zabezpečiť tekvičky, poprípade vyrezávadlá. Fantázii sa medze nekladú. Na záver spoločne poukladáme tekvičky do vchodov materskej školy, kde nám budú skrášľovať školský dvor a pripomínať chvíľe strávené spoločne u nás v MŠ.

Sprievodné programy:

• ochutnávka zdravých jedál a pomazánok z produkcie našej školskej jedálne,
            • výstavka vyrezaných tekvičiek,
            • Krajina veselých strašidielok - závavno-súťažné dopoludnie.

Tešíme sa na Vašu účasť v popoludňajších hodinách a veríme, že zažijeme veselý ,,strašidelný“ deň plný zábavy a úsmevu.

Prosíme, tekvičky si prineste až na školský dvor o 15:00 hod.

• Krajina veselých strašidielok

• 23.10.2024 sme pre Vaše detičky pripravili zábavno - súťažné dopoludnie v maskách.

Na deti čaká dopoludnie plné zábavných súťaží, promenáda v maskách, hudba a tanec.

Prosíme Vás, prineste Vaše deti oblečené v halloweenských maskách.